Názory

Poborský, Rosický, Šmicer. Slavná trojice v sobotním studiu MatchTime!

Hrávali spolu dlouhé roky v národním týmu, dohromady nasbírali 323 startů v Premier League. A tuto sobotu se trojice Tomáš Rosický, Vladimír Šmicer a Karel Poborský sejde během jednoho dne v mimořádném zápasovém studiu MatchTime!

Poborský, Rosický, Šmicer hosty ve studiu MatchTime
Karel Häring Karel Häring 20. října 2023, 08:30 Fotbal

Tak hvězdné obsazení je v rámci českých televizí opravdu ojedinělé, zejména proto, že Tomáš Rosický, bývalý hráč Arsenalu a současný sportovní ředitel pražské Sparty, se v zápasových studiích objevuje velmi zřídka.

Jednu z výjimek udělal loni v říjnu, kdy se poprvé objevil na obrazovkách CANAL+ Sport, tehdy v Match Time analyzoval zápas Arsenalu s Liverpoolem (3:2). Tentokrát přijal pozvání na velké londýnské derby mezi jeho „Gunners“ a domácí Chelsea. Sám si během své kariéry zahrál v souboji velkých rivalů desetkrát, takže dokáže velmi dobře popsat, o jak prestižní duely v rámci celé Premier League jde. Jeden ze šlágrů 9. kola začne v sobotu v 18:30, Tomáš Rosický se ve studiu objeví od 18 hodin.

Ale nebude to jediné derby v rámci tohoto víkendu. To první otevře program celého kola a odehraje se na stadionu Anfield, kde domácí FC Liverpool přivítá Everton. Proto nemůže ve studiu chybět Vladimír Šmicer, který v dresu „Reds“ zažil rovněž řadu velkých bitev, na které si zavzpomíná po boku Karla Poborského, stálého experta Canal+ Sport. Studio začne v sobotu už ve 13 hodin, čímž odstartuje osmihodinový maraton zápasů a studií. Mezi obě zmíněné derby bitvy jsme totiž zařadili i další atraktivní duel, který slibuje ofenzivní podívanou, a to Manchester City - Brighton. I tohle utkání okomentuje svými postřehy Karel Poborský.

Máte se tedy na co těšit!

Autor: Karel Häring 20. října 2023, 08:30 Fotbal