Názory

Debut Jula a Muťa. Známé duo z podcastu VAR v roli komentátorů

Umíte se představit živý fotbalový přenos, který komentují fanoušci daných týmů? V neděli odpoledne se můžete přesvědčit, že něco takového je možné. Londýnským derby mezi Chelsea a West Hamem totiž diváky CANAL+ Sport provede známá dvojice z podcastu VAR Julo a Muťo.

Fanouškovský komentář Jula a Muťa z podcastu VAR
Jáchym Pivovar Jáchym Pivovar 30. dubna 2024, 14:40 Fotbal

Komentář to sice bude fanouškovský, nedá se však říct, že nevyvážený. Domácí „Blues” zastoupí jejich příznivec Július Turček, hosty z východního Londýna pak věrný „Kladivář” Matej Mutiš. Populární duo, kterým posluchači podcastu VAR neřeknou jinak než Julo a Muťo tak zažije svůj komentátorský debut.

Trefné a vtipné postřehy, zážitky z anglických stadionů a samozřejmě také opravdové fanouškovské emoce. Tím vším si autoři V-íkendového A-materského R-eportu získali za posledních pár let velkou posluchačskou základnu, a VAR se tak stal jedním z nejpopulárnějších sportovních podcastů na Slovensku.

O anglické Premier League dvojice fotbalových fanatiků mluví hodně, teď si však vyzkouší trochu jinou disciplínu. Zápas Chelsea proti West Hamu s komentářem Jula a Muťa si diváci internetové televize Skylink budou moct pustit na CANAL+ Sport 4.

Ještě nejste zákazníkem Skylinku? Registruje se do internetové televize Skylink Live TV a již během pár minut můžete zápasy sledovat online!

Přenos s klasickým komentářem pak nabídneme na hlavní stanici CANAL+ Sport, kde už od 14:30 klání dvou londýnských týmů stále bojujících o evropské poháry doplníme studiem Match Time.

Autor: Jáchym Pivovar 30. dubna 2024, 14:40 Fotbal