Názory

Kdo skončí v TOP 4 a kdo sestoupí? Přečtěte si předpovědi expertů CANAL+ Sport

Další ročník Premier League odstartoval a už teď je jasné, že znovu přinese řadu neočekávaných zvratů. Přesto se členové redakce CANAL+ Sport pokusili jeho průběh předpovědět a tipnout si, které týmy na konci sezony skončí v top čtyřce a které sestoupí.

Predikce sezóny 2023/2024
Jáchym Pivovar Jáchym Pivovar 17. srpna 2023, 16:00 Fotbal

Jiří Hošek

Byl bych strašně překvapený, kdyby TOP 4 na konci sezony měla jiné složení než Manchester City, Manchester United, Liverpool a Arsenal. To pořadí jsem zvolil čistě náhodné. Myslím si, že City je ale pořád největší favorit na titul a na druhém místě cítím Liverpool.

Nečekám, že se zachrání Luton Town a Sheffield United. Toho třetího sestupujícího bych hledal někde mezi Crystal Palace, Bournemouthem a Nottinghamem. Ale řeknu Crystal Palace.

Karel Häring

Moje TOP 4 se skládá z Arsenalu, Manchesteru City, Manchesteru United a Liverpoolu - v tomto pořadí. Vyhrazuji si však právo na update své predikce po konci přestupového období.

Sestoupí Luton, Sheffield United a jeden z dvojice Bournemouth, Fulham. Řekl bych, že to bude Bournemouth.

Marek Skáčik

Mistrem by se v nové sezoně mohl opět stát Manchester City. Ta jejich úspěšná dynastie pod Pepem Guardiolou bude podle mě pokračovat nadále i s Joškem Gvardiolem v kádru. Další v pořadí je Arsenal, Manchester United a TOP 4 by letos mohl uhrát i Liverpool.

Z Premier League vypadne Luton jako nováček, který to jednoduše nezvládne. Další v pořadí by mohl být Nottingham Forest, jenž podle mě postihne syndrom druhé sezony. Osobně pak příliš nevěřím ani Wolverhamptonu Wanderers.

Karel Tvaroh

Titul vyhraje Manchester City, ale nebude to už takový rozdíl. A pak je to otázka - určitě bych do TOP 4 zařadil Arsenal, Liverpool a Manchester United. Myslím si, že se o nejvyšší příčky porvou tito všichni.

Spadne Sheffield United, protože podle mě úplně nechytne začátek. Dále taky Luton, byť to bude zuby nehty, budou totiž hodně nepříjemní. A myslím si, že spadne tentokrát i Bournemouth, od kterého se odvrátí fotbalové štěstí.

Matúš Lukáč

Můj tip mistrovského mužstva asi nikoho nepřekvapí. Pro mě je favorit Manchester City, a to očekávám, že ještě přivede jednu posilu do ofenzivy. V TOP 4 ho podle mě doplní Arsenal a Manchester United. U čtvrtého místa si tak jistý nejsem, ale zvládne to podle mě Liverpool.

Moji top favorité na sestup jsou dva nováčci, Luton a Sheffield United. A to vzhledem k síle jejich kádru i dosavadní aktivitě na přestupovém trhu. Třetí místo je pro mě otazník, buď to bude Everton, nebo Fulham.

Martin Minha

Nemám podobné predikce rád. Každopádně doufám, že titul získá kdokoliv jiný než Manchester City. A tuším, že Liverpool půjde nahoru na úkor Newcastlu, kterého trochu srazí účast v Lize mistrů. Takže, kdybych si měl teď tipnout, tak Manchester City, Liverpool, Arsenal, Manchester United.

Sestoupí pak Wolverhampton, Bournemouth a Sheffield United.

Autor: Jáchym Pivovar 17. srpna 2023, 16:00 Fotbal